۸ توصیه برای افزایش فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام

با کمک برس های مختلف آرایش تمیز تری خواهید داشت . اگر برای ثبت برند لوازم آرایشی در حال حاضر دارید این متن را مطالعه می کنید یا کارخانه تولیدی دارید که می خواهید برند خود را داشته باشید یا می خواهید برندی ثبت کنید و از طریق ظرفیت خالی سایر لابراتوار های دیگر تولید و با برند خود روانه بازار کنید. درباره بهترین زمان مصرف محصولات آرایشی توصیه­هایی کلی وجود دارد که به شما کمک می­کند بتوانید تاریخ انقضای لوازم آرایشی­تان را تخمین بزنید. در این مقاله به تاریخ انقضای محصولات مختلف آرایشی و نشانه­های تشخیص لوازم آرایشی فاسد می­پردازیم. بدین ترتیب، خواهید توانست یک هدف واضح و مشخص را در فروش محصولات آرایشی و بهداشتی دنبال کنید. شما با استفاده از این لوازم آرایشی شیکتر خواهید شد. این محصولات روی پوست حساس دور چشم و صورت استفاده می­شوند بنابراین اگر بافت کرمی­شان تغییر کرده یا بوی همیشگی­شان عوض شده بود اکیدا از مصرف آنها خودداری کنید. چنانچه هرگونه تغییری در بافت پودری محصول مشاهده کردید یا بوی آن عوض شده بود، احتمالا لوازم آرایشی­تان دارد به پایان عمر مفید خودش نزدیک می­شود. این عدد به معنی مدت زمانی است که محصول فرم و بافت خودش را حفظ کرده، برای استفاده ایمن است و عملکردی را که از آن انتظار داریم ارائه می­دهد.

عددی مانند 20211010 روی یک برچسب نشان می­دهد که این محصول در تاریخ 10 اکتبر 2021 تولید شده است. سفت شدن و پخش نشدن رژلب­های جامد، کشدار و چسبناک شدن رژلب­های مایع و متصاعد شدن بوی نامطبوع نشانه­هایی است که نشان می­دهد عمر مفید این محصولات آرایشی به پایان رسیده است. محصولات آرایشی این برند کیفیت خوبی دارند و با مواد سازگار با پوست تهیه شدهاند که داشتن آرایشی جذاب و پوستی شاداب را تضمین میکنند. بدیهی است که روند رشد محصولات تقلبی در ایران هم بسیار شدید است و لوازم آرایشی مهمترین آنهاست. خط لب ها و انواع رژهای جامد و مایع از جمله وسایلی هستند که با جلوه دادن به لب ها، زیبایی صورت را چندین برابر می کنند. پس اگر علاقه مند به ترند آرایشی جدید هستید، یک رژ لب صورتی متمایل به قرمز بخرید، تا با آن آرایشی کاملا جذاب و نچرال و بینقص داشته باشید. بهترین زمان مصرف این محصولات بطور متوسط بین 24 تا 36 ماه است. توصیه می­شود قبل از هربار استفاده از این مدادها، آنها را بتراشید تا لایه خارجی آنها که ممکن است آلوده باشد از بین برود. نواقصی که به راحتی با یک کانتورینگ مناسب و با استفاده از محصولاتی نظیر خط چشم، ریمل، رژگونه و یا یک کرم پودر پوشیده می شود.

چیزی که شاید فقط با مصرف یک لوازم آرایشی خاص به دست می آید، زیبایی است. معمولا تصور می­شود لاک­ها و عطرها تاریخ انقضای مشخصی ندارند به ویژه عطرها که جزو محصولات گران­قیمت آرایشی هستند و برای خریدن­شان هزینه زیادی می­کنیم؛ اما عمر مفید این محصولات بین 20 تا 24 ماه است. اما مسئله اصلی اینجاست که این تاریخ انقضای درج شده روی محصول نشان دهنده عمر مفید محصول در شرایطی است که باز نشده باشد. تصویر یک قوطی کوچک درباز که روی آن عبارتی مانند 6M درج شده است. داشتن یک پنکیک پوست شما را صاف و مخملی و بدون لک نشان خواهد داد و زیبایی چهره شما را تضمین خواهد کرد. استفاده از لاک یا برق ناخن باعث زیبا شدن ناخن های شما می شود و تاثیر زیادی در زیبایی استایل شما دارد . برندهای معروفی در زمینه لوازم آرایشی وجود دارند که شما با مراجعه به وب سایت دیجی استایل میتوانید همه آنها را مشاهده و مقایسه کنید. با این حال قابل کتمان نیست که ماهیت محصول، نحوه نگهداری و روش استفاده از آن در طول عمر محصولات آرایشی بسیار موثر خواهد بود.

روش مصرف و شرایط نگهداری از این محصولات می­تواند عمر مفید آنها را بالاتر ببرد. قارچ­ها و باکتری­ها عاشق رشد و تکثیر در محیط­های مرطوب هستند بنابراین نگهداری از محصولات آرایشی در محیط­هایی مانند حمام یا سرویس بهداشتی اصلا تصمیم خوبی نیست. محصولات مایع پمپی بسته به روش مصرف و نگهداری از آنها می­توانند بین 12 تا 18 ماه عمر مفید داشته باشند. این محصولات معمولا تاریخ انقضای بالایی دارند ولی به دلیل روش استفاده از این محصولات است که توصیه می­شود بعد از گذشت 12 تا 18 ماه از شروع مصرف این محصولات، آنها را دور بیندازید. در صورتی­که محصول باز شده یا برچسب روی محصول مخدوش شده باشد چطور باید تاریخ انقضای محصول را پیدا کنیم؟ روی همه محصولات آرایشی یک برچسب چسبیده که اطلاعاتی مانند بارکد محصول، تاریخ تولید و انقضا و سریال کالا را نشان می دهد. بنابراین با دقت برروی برچسب­های اطلاعاتی الصاق شده به یک محصول آرایشی خارجی به راحتی می­توانید تاریخ تولید و انقضای محصول را پیدا کنید. بنابراین، بهترین حالت این است که مدلهای مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک به دستتان میآید و با آن راحتتر میتوانید آرایش خود را تمیزتر بزنید. خرید لوازم آرایشی همواره یکی از دغدغه های خانم ها بوده است؛ چرا که انقدر تنوع برند و کیفیت در بازار لوازم های آرایشی زیاد شده است که خانم ها را در هنگام خرید لوازم های آرایشی گیج می کند.