کالای پزشکی (رجایی شهر (گوهردشت)، کرج) – نقشه نشان

تجهیزات پزشکی از جمله وسایلی و لوازمی است که در هنگام خرید آن باید توجه بسیار زیادی به کیفیت و شرکت سازنده آن داشت، زیرا کالای پزشکی در موارد بسیار مهم و حساس مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت تجهیزات مصرفی پزشکی و بیمارستانی در سامانه فروش آنلاین زیمانو، برای تمامی مراکز درمانی، آموزشی، خیریهها و بیماران در منزل ویژه است. ما در زیمانو سعی داریم تا متنوعترین و با کیفیت ترین لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی بیمارستانی، درمانگاهی، مطب و کلینیک های درمانی، همچنین تجهیزات مصرفی و لوازم پزشکی خانگی مناسب بیمار در منزل را ارائه دهیم. کشور ایران با همکاری شرکای فعال تجاری در اتحادیه اروپا، تجهیزات و ملزومات پزشکی را مطابق با استانداردهای اتحادیه و نشان CE به کشورهای متقاضی از جمله ۴۰ کشور آسیایی و اروپایی صادر میکند. از جمله روشهایی که تولیدکنندگان ایرانی برای صادرات محصولات تجهیزات پزشکی خود به کشورهای خارجی انجام میدهند میتوان به ارسال محصولات با درج نام ایران به عنوان کشور سازنده (made in iran) اشاره کرد.

در خرید اینترنتی تجهیزات پزشکی از توانی نو قدرت انتخا بیشتری از محصولات درمانی را دارید. خرید و فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی، توانی نو با دارا بودن طیف وسیعی از محصولات درمانی،مصرفی و بهداشتی سبب شده است تا فروشگاه توانی نو کاملترین فروشگاه کالا پزشکی اینترنتی شود و اغلب نیاز کاربران را برطرف سازد.در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو همیشه سعی می شود تا قیمت محصولات با حداقل حاشیه سود به مشتریان عرضه شود در نتیجه خرید کالای پزشکی از توانی نو بسیار به صرفه برای کاربران است. او همچنین بیان کرد: اداره تجهیزات پزشکی آموزشهای متعدد برای اتحادیهها و اتاق اصناف و عرضه کنندهها گذاشته است و رسما به آنها ابلاغ کرده ایم که کالا را باید با چه شرایطی خریداری کنند و نیز الزامات شناسه و برچسب کالا را برایشان توضیح داده ایم. مودت همایی در ارائه توضیح بیشتری در رابطه با شناسه اصالت گفت: “شناسه اصالت” بر اساس الزامات اجرایی تبصره ۴ ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق تدوین و ابلاغ شده است.

شرکت افراطب گلسار به شماره ثبت 465931 ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرگانی کالا و تجهیزات پزشکی و طبی، انواع تجهیزات مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی، بیمارستانی و کلینیکی با بیش از 35 سال تجربه بازرگانی و اعتبار بسیار بالا در مذاکرات بین المللی و گمرکی، آماده سفارشات صاحبان کسب و کار در زمینه های مذکور در سراسر کشور می باشد. کیفیت تجهیزات پزشکی، موضوع بسیار مهمی است، زیرا سهلانگاری در آن میتواند عواقب شدیدی برای زندگی بیماران داشته باشد. اما خرید از فروشگاهی که از اعتبار بالایی برخوردار باشد و اجناسی با کیفیت را ارئه دهد ،کاری لذت بخش و مفید است که به صورت اینترنتی و غیر حضوری این کار انجام شود.خرید لوازم پزشکی آن هم به صورت اینترنتی در توانی نو سبب میشود تا افراد با آسودگی خاطر از اصالت کالا، قیمت و کیفیت محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند. که دارای تاییدیهFDA آمریکا و CEاروپا می باشند به فروش میرسد.در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو سعی میشود تا قبل از ارائه محصول به دست مشتری،از کیفیت و به خصوص گارانتی کالا اطمینان حاصل گردد. وسایل و ابزار زیادی را میتوان از فروشگاه تجهیزات پزشکی خریداری کرد. سایر موارد را میتوان آنلاین خریداری کرد.

از آنجایی که در شهری مانند شهر شیراز فروشگاه های کالای پزشکی متعددی فعالیت می کنند، توجه به موارد بالا کمک زیادی به شما خواهد کرد تا بهترین کالای پزشکی در شیراز را به راحتی پیدا کنید. شرکت کالای پزشکی شهر با بیش از سه دهه فعالیت و با استعانت به پروردگار متعال و در راستای خدمات رسانی و سهولت در امر توزیع ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی به مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی داروخانه ها و مشتریان عزیز ارائه می نماید. کالای پزشکی فیض به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به کیفیت، مشتری مداری موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به یکی از برترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. فروش اینترنتی کالای پزشکی و درمانی با توجه به حساسیت هایی که افراد در زمان خرید دارند در وهله اول شاید کمی سخت باشد. هر چند اطلاع رسانی هم شده، اما متأسفانه به دلیل عدم حساسیت کافی در این خصوص همچنان مصرف کنندههای ما نمیدانند که کالای با اصالت را چگونه شناسایی و از چه طریق خریداری کنند. مردم نمیدانند چگونه کالاهای پزشکی با اصالت بخرند! فروشگاه تجهیزات پزشکی اینترنتی توانی نو با بهره مندی از کادری مجرب و کارشناسانی در حوزه درمانی به ارائه تخصصی مشاوره خرید تجهیزات پزشکی پرداخته و محیطی مناسب برای خرید و فروش تجهیزات پزشکی را فراهم نموده است.