چگونه تشخیص دهیم کالای پزشکی اصل است؟

توان نیروی نظارتی وزارت بهداشت از نظر نیروی انسانی خیلی محدود است و نیاز به همراهی سایر ارگانها را از جمله اتحادیهها و اتاق اصناف، سازمان بسیج، پلیس امنیت داریم. ما در زیمانو سعی داریم تا متنوعترین و با کیفیت ترین لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی بیمارستانی، درمانگاهی، مطب و کلینیک های درمانی، همچنین تجهیزات مصرفی و لوازم پزشکی خانگی مناسب بیمار در منزل را ارائه دهیم. با ایجاد دسترسی عمومی آسان به ابزار و تجهیزات پزشکی با کیفیت که مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نیز می باشند، با تعداد زیادی از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر کالاهای پزشکی همکاری کرده و طیف گسترده ای از محصولات و ابزارآلات پزشکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه، با قیمتی مناسب در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند. خرید و فروش عمده تجهیزات پزشکی در توانی نو معمولا به صورت B2B انجام میگردد. معمولاً در داروخانهها، خرید با نسخه پزشک امکانپذیر است، اما در فروشگاه تجهیزات پزشکی شما آزادانه میتوانید خرید خود را انجام دهید. فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو برای رفاه و جلب رضایت مشتریان خود روشهای متنوعی از پرداخت را پیاده سازی نموده است.به گونه ای که شما میتوانید، تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی و بهداشتی را در هر زمان و مکانی به آسانی خریداری نمایید.

فروشگاه تجهیزات پزشکی اینترنتی توانی نو با بهره مندی از کادری مجرب و کارشناسانی در حوزه درمانی به ارائه تخصصی مشاوره خرید تجهیزات پزشکی پرداخته و محیطی مناسب برای خرید و فروش تجهیزات پزشکی را فراهم نموده است. با استفاده از فیلتر نمایش “محبوبترین ها” که در بالای لیست فروشگاه ها و شرکت ها قرار دارد، می توانید مراکز فروش کالای پزشکی را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از فیلتر نمایش “پربازدید دیروز” و “پربازدید هفته” که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس تعداد بازدید هایی که در دیروز و هفته قبل داشته اند مشاهده کنید. سال گذشته تعداد زیادی پرونده در این حوزه به دادسرا و مراجع قضایی ارائه شده است. او همچنین با بیان اینکه گزارشاتی در خصوص تولید و عرضه غیرقانونی و زیرزمینی کالاهای پزشکی علی الخصوص اقلام با کلاس خطر ۱ مانند باندکشی به ما میرسد، گفت: حتما پس از دریافت گزارش، بازرسی و اقدام لازم صورت میگیرد و با تولیدکنندگان کالاهای فاقد مجوز برخورد و به مراجع قضایی معرفی میشوند. همایی با اشاره به اینکه در بخش کالاهای بیمارستانی و پر خطر تولیدکنندههای غیرمجاز سهم زیادی در بازار ندارند، گفت: همچنین نمیتوانیم بگوییم درصد زیادی از کالاهای کم خطر مانند “باندکشی” به طور زیرزمینی و غیرقانونی تولید و توزیع میشود و اگر خرید از مراکز فروش معتبر و تخصصی صورت پذیرد، احتمال عرضه کالای تقلبی کمتر خواهد بود.

همایی بیان کرد: در بخش عرضه کالاهایی که در صنف فروخته میشود وظیفه اصلی بر عهده اتحادیهها و اتاق اصناف است که بیش از این پای کار بیایند و بر اصنافی که این کالاها را عرضه میکنند، نظارت کنند تا این کالاها مطابق با ضوابط توزیع و عرضه و شاخصههای اصالت مورد تعریف اداره کل تجهیزات پزشکی است. هر چند اطلاع رسانی هم شده، اما متأسفانه به دلیل عدم حساسیت کافی در این خصوص همچنان مصرف کنندههای ما نمیدانند که کالای با اصالت را چگونه شناسایی و از چه طریق خریداری کنند. در داروخانه، بیماران با ارائه نسخه پزشک میتوانند داروهای متناسب با بیماری خود یا لوازم بهداشتی مراقبتی را دریافت کنند. این بدان معنی است که میتوانید سفارش خود را در هر ساعت در طول روز و یا شب انجام دهید. اما خرید از فروشگاهی که از اعتبار بالایی برخوردار باشد و اجناسی با کیفیت را ارئه دهد ،کاری لذت بخش و مفید است که به صورت اینترنتی و غیر حضوری این کار انجام شود.خرید لوازم پزشکی آن هم به صورت اینترنتی در توانی نو سبب میشود تا افراد با آسودگی خاطر از اصالت کالا، قیمت و کیفیت محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

در سال های توزیع کننده تجهیزات پزشکی به صورت عمده به داروخانه ها و بیمارستان های استان تهران را آغاز نمودیم. همچنین پزشک یا مهندس پزشکی دارای صلاحیت، کمک ویژه ای در زمینه اصالت کالا و کارکرد تجهیزات پزشکی به شما خواهد کرد که به این نکته نیز باید توجه داشته باشید. دستگاه ها و کالا های پزشکی تحت برند و مارک های متنوعی در بازار به فروش میرسند که نیاز به بررسی و تجربه ی کاربری دارند تا نواقص و مزیت هایی که دارند،مشخص شود. به گونه ای که کالای موردنیاز به فروشگاه های تجهیزات پزشکی،مراکز درمانی و داروخانه ها که در سطح شهر تهران و یا سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند ارائه می گردد و قیمت کالا ها به صورت عمده و همکاری محاسبه میگردد.البته افرادی که بیماران بستری در منزل دارند گاها کالا و لوازم مصرفی پزشکی خود را به صورت عمده خریداری میکندد که در این روش خرید هم نسبت به خرید تکی از تخفیف بیشتری برخوردار میگردند. خرید لوازم پزشکی به صورت آنلاین، شما را از دردسرهای شهری نجات میدهد. فرآیند جستجو و سفارش در خرید آنلاین، آسانتر و در مقایسه با خرید از یک فروشگاه بزرگ پزشکی، مقرون بهصرفهتر است. فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، مجموعه ای از تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار جراحی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، تجهیزات پزشکی عمومی و خانگی، دستگاه های استریلیزاسون و لندری بیمارستانی، تجهیزات تخصصی زنان و زایمان، دستگاه ها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی، محصولات فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی، لوازم مصرفی پزشکی و بیمارستانی را در یک فروشگاه آنلاین گرد هم آورده تا خریدار با مشاهده ی کالای پزشکی مورد نیاز خود، اطلاعات لازم در رابطه با کالا (شامل قیمت، توضیحات کلی و مشخصات فنی کالا، کشور تولید کننده و رزومه ی برند مورد نظر و همچنین عکس و ویدیوی کالای پزشکی و مراقبتی) را دریافت و با مقایسه ی آن در بازار رقابتی حاضر، راحتی و اطمینان در خرید تجهیزات پزشکی بیمارستانی و آزمایشگاهی را با ما تجربه کند.