وجود ترکیبات شیمیایی در لوازم آرایشی

وی افزود: ظرفیت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور ۲.۵ برابر ظرفیت بازار کشور است اما قاچاق این لوازم اجازه توسعه مناسب تولید لوازم آرایشی و بهداشتی را نمی دهد به همین علت سازمان غذا و دارو به دنبال برچسب گذاری اقلام وارداتی و تولیدی است زیرا حتی لوازم تولیدی در کشور نیز ممکن است تقلبی باشند. سازمان غذا و داروی آمریکا، که ناظر بر ایمنی و سلامت محصولات آرایشی است، نگاهی به حفظ حقوق حیوانات دارد و از قوانینی در این زمینه طرفداری و حمایت میکند و خواهان آن است که شرکتها با کمترین میزان از آزمایش و تست حیوانی به بیشتری اطلاعات درباره محصولات خود برسند و پای آزار حیوانات به میان نباشد. يکي از برندهاي قديمي و جاودانه در حوزه محصولات ارگانيک بهداشتي، يعني تاتا هارپر در حال معين کردن قلمرو جديدي در اين حوزه با ارائه دادن براقکنندههاي رنگي لب و طيف وسيعي از محصولات محافظت از پوست براقکننده ازجمله هايلايت و مزوتراپي است.

ماتيک لب جديد اين برند که آموز بونچ (Amuse Bouche) نام دارد، حاوي رسوراترول (مادهاي است که در پوست انگور بهخصوص انگور قرمز يافت ميشود) بهعلاوه دانه انبه، آووکادو، زيتون، زردآلو و روغن آرگان است. همچنین میتوانید در مورد مواد غذایی مضری که باعث برهم خوردن تعادل Ph و میزان چربی پوست صورت میشوند، اطلاعرسانی کنید. سعی کنید پس از زدن رژ آن را کمی با انگشت محو کنید تا روی لب هایتان فرم غیر طبیعی و مصنوعی نداشته باشد. کنتر برنز (Contour Bronze) بهترين رنگ براي سايه انداختن زير چشم است و ديگر محصولات ما نيز تجربه و نتايج خارقالعادهاي را براي شما به ارمغان خواهد آورد. تازهترين محصولات اين کمپاني ليوينگ لومينزر (Living Luminizer) و کنتر برنزه (Contour Bronze) است. اما ممکن است که بعضی از خانم ها تصور کنند برای هر مکانی که می خواهند به آن ها بروند، باید از تمامی وسایل آرایشی استفاده کنند! کرم پودرهای برند شون که به تازگی اسم در کرده اند و از موارد اورگانیک استفاده می­کنند هم از نظر قیمت به صرفه هستند و هم کیفیت بالایی دارند و پوست را تخریب نخواهند کرد.

«اين ترکيبي از واژه «درست» و چيزي که به معناي واقعي کلمه يک برند کامل و استفاده از ترکيبات گياهي حقيقي است؛ و برند ما در طبيعت جستجو ميکند و قابلتغيير ترين عناصر را شناسايي کرده و برميگزيند و آنها را براي آنها را به محصولي تبديل مينمايد که بر روي پوست شما يک تاثير شگرف را ايجاد نمايند.». اين برند نيز مانند ديگر برندها که براي شما معرفي کرديم از محصولات طبيعي و خوردني در محصولات خود استفاده ميکند تا رضايت مشتريان خود را بيش از پيش جلب نمايد. علاوه بر پکيجهاي شيک آنها، رشتهاي از محصولات تميزکننده، ماسک و محصولات بدني اين برند را به نوک قله رقابت رسانده است. یکی از بیزنس های پرطرفدار اینستاگرامی، فروش لوازم آرایشی بهداشتی در این شبکۀ اجتماعی است که به آن بیوتی مارکتینگ میگویند. تولیدکنندگان برای اثبات سلامت و کیفیت محصولاتشان دست به تست حیوانی میزنند؛ یعنی مواد آرایشی خود را در طول تولید روی حیوانات امتحان و آزمایش میکنند. فروشگاه خانومی اولین و جامع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی، بهداشتی و عطر است که با بهره مندی از پرسنل دوره دیده و حرفه ای فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ شروع کرده است.

این برند از سال ۱۹۸۴ و با شروع کارش همواره از پیشگامان این صنعت بوده است. شما باید از کلمات و اصطلاحاتی برای معرفی محصولات مضر و آسیبرسان استفاده کنید که سبب ایجاد ترس در مخاطبان شود. بعد از سشوار کردن از کرم حالتدهنده استفاده کنید و مقایسه کنید کدام یک شما را به آن چیزی که میخواهید نزدیک کرده است. استفادهي مرتب از فرآوردههاي گياهي باعث تقويت پوست و رشد موها ميشود، اما براي نتيجه گرفتن بهتر بايد بيشتر به باغ و صحرا و طبيعت نزديك شد و براي حفظ سلامتي، شيوهي زندگي و نحوهي تغذيه را نيز بهتناسب استفاده از گياهان هماهنگ ساخت. همزمان با مصریان، یونانیهای باستان نیز از عسل برای مرطوب کردن لبها و از چربی حیوانات که با پودرهای سفالی سفید مخلوط میشد برای پوشاندن لکهای روی بدن و صورت استفاده میکردند. برای صاف و یک دست کردن پوست صورت و همچنین پنهان کردن عیوب چهره می توان از انواع فون ها با توجه به نوع کاربری استفاده کرد. استفاده از پرایمر باعث کمتر دیدهشدن پروک صورت و چینها میشود. همچنین در خرید از فروشگاههای آنلاین امکان مقایسه قیمتها با یکدیگر نیز وجود دارد. درست است که یکی از ارکان ارگانیک وجود مواد طبیعی و گیاهی در محصول است اما این تنها رکن آن نیست با توجه با تعاریف مربوط به ارگانیک بودن حتی آب هم میتواند غیرارگانیک باشد!