فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو

جالب است که بدانید، تجهیزات پزشکی عموما از کشورهای ایتالیا، فرانسه، کره جنوبی و ترکیه وارد کشور ما می شوند و شرکت های ترخیص کالا اقدام به ترخیص این کالاها از گمرک می نمایند. در صورتی که نیاز به ترخیص تجهیزات پزشکی دارید می توانید این امر را با گروه تخصصی ترخیص کالا تلاش و توسعه که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ترخیص کالا از گمرک می باشد در میان بگذارید. ماده 3: مدیران عامل، مسئولین فنی، دارندگان کارت بازرگانی و پروانه کسب واحدهای صنفی فعال در عرصه تجهیزات و ملزومات پزشکی ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری کشور در خصوص فعالیت مؤظفند نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد در خصوص ثبت شرکت ، مجوز نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی، اساسنامه، پروانه کسب و هرگونه مدارک و مستندات قانونی لازم باتوجه به دستورالعملهای ابلاغی به سازمان یا اداره کل اقدام نمایند. ماده 50: واردکننده به منظور تکمیل مدارک شناسنامه، ثبت تجهیزات و ملزومات پزشکی و پروانه فعالیت مکلف به ارائه مدارک و مستندات لازم به اداره کل با توجه به دستورالعمل های ابلاغی می باشد. ماده 14: اشخاص حقیقی یا حقوقی مکلّفند جهت اثبات ایمنی و عملکرد تجهیزات و ملزومات پزشکی نسبت به ارائه مدارک و مستندات مربوطه به اداره کل با توجه به دستورالعمل های ابلاغی اقدام نمایند.

یکی از مهمترین اولویتهای وزارت بهداشت جهت صدور مجوز واردات تجهیزات پزشکی این است که آن کالای مورد نظر جهت واردات، در خود کشور سازنده نیز به فروش رسیده و مورد استفاده قرار گرفته باشد و گواهی آن به رویت اداره کل تجهیزات پزشکی کشور برسد و یا آن کالای پزشکی سابقه فروش در اروپای غربی یا آمریکا را داشته باشد که این مسئله نیز با ارائه گواهی EG برای بازار اروپا و گواهیFDA برای بازار آمریکا توسط شرکت وارد کننده قابل اثبات خواهد بود. لازم به ذکر است تنها شرکت های ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی می توانند متقاضی واردات تجهیزات پزشکی باشند . ❓از نظر شما فروشگاه کالای پزشکی در شیراز کدام است؟ هلثیوم فروشگاه آنلاین لوازم و تجهیزات پزشکی و بهداشتی است. حقوق ورود کالا جهت ترخیص کالا 5% ارزش گمرکی که به اضافه سود بازرگانی است که سازمان گمرک ایران مسئولیت وصول آن را به عهده دارد و جهت رویه واردات قطعی کالا وصول می نماید. لازم به ذکر است که ترخیص کالای پزشکی از تمام گمرکات کشور امکان پذیر نیست زیرا ترخیص کالای پزشکی فقط در تعدادی از گمرک های کشور انجام می شود. فروش تجهیزات پزشکی در فروشگاه اینترنتی کالای پزشکی 6030 تنها با چند کلیک انجام میشود؛ چرا که دغدغه ی ما دسترسی سریع و راحت پزشکان، متخصصان و سایر افراد جامعه به مهم ترین تجهیزات پزشکی است.

تجهیزات پزشکی از جمله وسایلی و لوازمی است که در هنگام خرید آن باید توجه بسیار زیادی به کیفیت و شرکت سازنده آن داشت، زیرا کالای پزشکی در موارد بسیار مهم و حساس مورد استفاده قرار می گیرد. اداره کل نظارت بر تجهیزات پزشکی قبل از صدور مجوز واردات لوازم پزشکی ملزم به بررسی مشخصات تجهیزات مورد نظر و تایید صلاحیت شرکت وارد کننده تجهیزات پزشکی است. قیمت تجهیزات مصرفی پزشکی و بیمارستانی در سامانه فروش آنلاین زیمانو، برای تمامی مراکز درمانی، آموزشی، خیریهها و بیماران در منزل ویژه است. در این فروشگاه برای هر تخصص، مرکز یا کلینیک، گستره زیادی از تجهیزات پزشکی تخصصی نظیر آبسلانگ، آنژیوکت و پالس اکسیمتر، اقلام مصرفی عمومی شامل ماسک 3 لایه و شیلد صورت، لوازم و لباس های استریل و غیر استریل، تجهیزات پزشکی خانگی همانند فشار سنج، محصولات دیابتی و محصولات ارتوپدی وجود دارد. از سویی دیگر در دوران پاندمی که تمامی کشورها در حال مهار و مقابله با ویروس کرونا هستند، تقاضا برای وسایل پیشگیری کرونا نظیر دستکش لاتکس، دستکش پلاستیکی، ماسک 3 بعدی، محلول ضد عفونی دست و سطوح و محصولات سلولزی نظیر دستمال کاغذی افزایش چشمگیری داشته است. از دیگر مواردی که در هنگام خرید کالای پزشکی بایستی به آن توجه کرد، مشورت با پزشک دارای صلاحیت و تاییدیه است که به شما کمک کند بهترین ها را خریداری نمایید.

علاوه بر سهولت در دسترسی به اقلام پزشکی دلخواه، در خرید آنلاین کالای پزشکی هزینه اضافه ای به مشتری تحمیل نمیشود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت میکنند. شرکت کالای پزشکی شهر با بیش از سه دهه فعالیت و با استعانت به پروردگار متعال و در راستای خدمات رسانی و سهولت در امر توزیع ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی به مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی داروخانه ها و مشتریان عزیز ارائه می نماید. ترخیص کالای پزشکی یکی دیگر از خدمات شرکت بازرگانی تلاش و توسعه در راستای خدمات گمرکی و ترخیص کالا می باشد. فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو مرتباً در حال به روز رسانی محصولات خود و مطالب آموزشی در قسمت بلاگ می باشد تا کاربران مشتریان بتوانند در کنار خریدی مطلوب از آموزش های رایگان درمانی مراقبتی بهره مند گردند. به گونه ای که کالای موردنیاز به فروشگاه های تجهیزات پزشکی،مراکز درمانی و داروخانه ها که در سطح شهر تهران و یا سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند ارائه می گردد و قیمت کالا ها به صورت عمده و همکاری محاسبه میگردد.البته افرادی که بیماران بستری در منزل دارند گاها کالا و لوازم مصرفی پزشکی خود را به صورت عمده خریداری میکندد که در این روش خرید هم نسبت به خرید تکی از تخفیف بیشتری برخوردار میگردند.