خانه – کالای پزشکی فیض

فروشگاه های کالای پزشکی در شیراز، فروشگاهایی هستند که شما می توانید لوازم و تجهیزات پزشکی خود را از آنها خریداری کنید.به همین منظور بهترین کالاهای پزشکی در شیراز را به همرا آدرس و تلفن در جدول زیر آماده کرده ایم. فروش تجهیزات پزشکی در فروشگاه اینترنتی کالای پزشکی 6030 تنها با چند کلیک انجام میشود؛ چرا که دغدغه ی ما دسترسی سریع و راحت پزشکان، متخصصان و سایر افراد جامعه به مهم ترین تجهیزات پزشکی است. در کنار این امر، تلاش کرده ایم با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه قیمت مناسب برای آن ها، به دنبال خرید راحت و رضایت بخش تجهیزات پزشکی برای همراهان خود باشیم و این امر را با مهیا کردن امکان مقایسه و ارائه محتوای مناسب برای محصولات پزشکی خود محقق ساخته ایم. از جمله گمرکاتی که در آنها امکان ترخیص کالای پزشکی وجود دارد، می توان به گمرک شهید رجایی بندر عباس، گمرک فرودگاه امام خمینی، گمرک خرمشهر، گمرک بندر امام خمینی، گمرک آبادان، گمرک ارومیه و گمرک سهلان اشاره کرد.

شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی قبل از اقدام به خرید و واردات لوازم پزشکی مدنظر خود باید حتماً از اداره کل نظارت بر تجهیزات پزشکی مجوز واردات کالای پزشکی مورد نظر را دریافت کنند و باید اطلاعات مورد نیاز و مدارک و مربوطه را در سامانه ورود کالا و ترخیص اداره کل تجهیزات پزشکی ثبت نمایند، در غیر این صورت حق وارد کردن وسیله مذکور را ندارند زیرا واردات تجهیزات پزشکی مشمول قانون اجباری اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی است. فروشگاه آنلاین کالای پزشکی 6030 این امکان را به مشتریان میدهد که پس از دریافت محصول، در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را مرجوع کرده و هزینه پرداختی آن را پس گیرند. در صورتی که نیاز به ترخیص تجهیزات پزشکی دارید می توانید این امر را با گروه تخصصی ترخیص کالا تلاش و توسعه که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ترخیص کالا از گمرک می باشد در میان بگذارید. قیمت تجهیزات مصرفی پزشکی و بیمارستانی در سامانه فروش آنلاین زیمانو، برای تمامی مراکز درمانی، آموزشی، خیریهها و بیماران در منزل ویژه است. هدف سایت فروش تجهیزات پزشکی زیمانو، معرفی کالای درمانی، پزشکی، سلامت و بهداشتی با بهترین کیفیت و قیمت بدون واسطه، به خصوص برای مراکز درمانی است.

نکته اصلی این است که این گونه موارد گاهی از چشم ما دور میماند و باید اتحادیه و اصناف بر زیر مجموعه اش در خصوص عدم عرضهی کالاهای زیرزمینی و فاقد مجوز نظارت داشته باشد. فروشگاه اینترنتی کالای پزشکی 6030 علاوه بر فروش نیز دستی بر تولید در زمینه کلیه پک های استریل جراحی شامل: پک استریل آنژیوگرافی – پک استریل قلب – پک استریل جنرال – پک جراحی سزارین – پک جراحی بیوپسی – پک جراحی زایمان طبیعی – پک زایمان طبیعی – پک جراحی چشمی – پک ای ان تی – پک جراحی ارتوپدی – شان های استریل – شان های غیر استریل – گان لمینت و گان استریل دارد. به گمرک مورد نظر، جهت ترخیص کالای پزشکی از گمرک اقدام کند تا پس از طی فرآیند اداری و پرداخت حقوق گمرکی و طی دیگر مراحل گمرکی، اجازه خروج محموله خود از گمرک را دریافت کند. علاوه بر سهولت در دسترسی به اقلام پزشکی دلخواه، در خرید آنلاین کالای پزشکی هزینه اضافه ای به مشتری تحمیل نمیشود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت میکنند.

تجهیزات پزشکی یکی دیگر از کالاهای وارداتی پر اهمیت در بحث واردات کالا به کشور می باشند. کالا طب مبین مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش اینترنتی تجهیزات و ملزومات پزشکی و کمک پزشکی در ایران می باشد. ماده 3: مدیران عامل، مسئولین فنی، دارندگان کارت بازرگانی و پروانه کسب واحدهای صنفی فعال در عرصه تجهیزات و ملزومات پزشکی ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری کشور در خصوص فعالیت مؤظفند نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد در خصوص ثبت شرکت ، مجوز نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی، اساسنامه، پروانه کسب و هرگونه مدارک و مستندات قانونی لازم باتوجه به دستورالعملهای ابلاغی به سازمان یا اداره کل اقدام نمایند. همایی در خصوص بحث نظارت بر کالاهای بیمارستانی تصریح کرد: در کالاهای بیمارستانی بحث نظارت ما آسان تر است، زیرا خریداری که در بیمارستان کالا را خریداری میکند نسبت به ضوابط و مقررات مطلع است و بر مبنای ضوابط و چارچوبها خرید میکند؛ در غیر اینصورت خصوصا در مراکز دولتی، با آیین نامه مالی- معاملاتی آنها مغایرت پیدا میکند و مورد بازخواست از سازمانهای نظارتی که آن دانشگاه یا بیمارستان را نظارت میکنند قرار میگیرند.