تمام نکاتی که باید در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی بدانید

موادی را که به منظور حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به کار رود، لوازم آرایشی می گوییم. سرب یکی از رایج ترین موادی است که در لوازم ارایش تقلبی یافت می شود که بر روی کلیه ها – کبد- اندام های حسی و قلبی عروقی تاثیر می گذارد که برای سلامت انسان بسیار خطرناک است. • افزایش اعتماد به نفس : زیبایی نقش بسیار مهمی بر روی اعتماد به نفس خانم ها دارد. شما می تواند خریدهای خود در زمینه آرایشی-بهداشتی را با مناسب ترین قیمت و همینطور با استفاده از آفرهای ویژه از جمله بخش جذاب آفروز در مو تن رو انجام دهید.برترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی سال ۹۷ ایرانفروشگاه اینترنتی مو تن رو، با بیش از ربع قرن تجربه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، موفق به کسب تندیس «برترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی» با رای مردمی و نظر داوران از جشنواره وب موبایل ایران در سال ۹۷ شد. بیشتر محصولات لوازم آرایش تقلبی که در آنها مواد خطرناک یافت میشود، لوازمی است که در خیابان ها و مترو توسط دستفروش ها و یا در فروشگاه های آنلاین به صورت قیمت های ویژه به فروش می رسد. در شیوه فروش اینترنتی لوازم بهداشتی وآرایشی شناسایی آنها از اصل بسیار دشوار است و شکایت ازآن نیز پیچیدگی های خودش را دارد.

خطر این خرید تقلبی بسیار بیشتر از خطر یک کیف تقلبی لویی ویتون یا لباس تقلبی آدیداس است. اول اینکه تمرکز مخاطب صرفا بروی محصول خواهد بود و جزئیات آن بیشتر نمایان می شود. این رنگ آمیزی ها بیشتر جنبه نمایشی و سنتی داشت و آن ها صورت و بدن خود را نیز با همان رنگ آرایش می کردند. بسیاری از محصولات ایرانی وصاحب نام به دلیل رعایت استاندارهای مناسب وحفظ آبروی برند خود از مواد معتبر استفاده می کنند.بر این موضوع تاکید می شود که در انتخاب مکان فروش و شرکت مربوط به لوازم آرایش دقت شود.فروشنده های دوره گردی که به طور موقت در یک مکان لوازم بهدشتی و آرایشی را به فروش می رسانند، به وجه مناسب برای خرید این گونه لوازم نیستند. طبق گزارش اف بی ای در ایالات متحده شرکت ها وافراد دخیل در این صنعت باعث رشد فروش لوازم آرایش تقلبی هستند . کادمیوم در دوزهای سمی آن که باعث تاثیرات مختلفی شامل کمبود کلسیم آهن زینک در انسان می شود. در عکاسی لوازم آرایشی، بهداشتی باید زوایایی انتخاب شود که تمام اطلاعات و جزئیات محصول را به خوبی به مخاطب ارائه کند، این اطلاعات شامل نحوه استفاده از محصول، ابعاد و شکل و فرم کالا می شود.

از مجوز فعالیت خود، کپی برابر با اصل تهیه کرده و ارائه دهید. بر روی جعبه آنها هم مثل نوع اصل نوشته شده است: تست انجام شده. خرید لوازم و وسایل تقلبی وغیر اصل دیگر مثل لباس هم خطرزا هست، اما ریسک استفاده از لوازم بهداشتی وآرایشی جلعی خیلی بالا است. اگر از وبسایت برای فروش مستقیم محصولاتتان استفاده میکنید، اطلاعات بیشتری به مشتریانتان بدهید. برای داروها سازمان اف دی ای محصولات جدید را در جهت امن بودن و تاثیر گذاری آن قبل از این که اجازه فروش به آنها بدهد، کنترل می کند در مورد لوازم آرایشی این چنین نیست. در آمریکا هم لوازم آرایشی و هم داروها توسط اف دی ای کنترل می شوند. اگر چه اف دی ای بر معتبر بودن لوازم آرایشی اطمینان می دهد اما آنها قدرت آن را ندارند که با آزمایش، این محصولات آرایشی را وارد بازار کنند. مصرف کنندگان لوازم آرایش تقلبی به دلیل ارزان بودن آنها نسبت به اصل، هر ساله تقاضای بیشتری برای خرید دارند.این تقاضای شدید بازار و سود مالی باعث رشد صنعت لوازم آرایش تقلبی شده، مجرمان و تولید کنندگان این محصول راه های بهتری پیدا می کننند تا مصرف کنندگان را فریب دهند. کالیستا کانسیلرهایی با پکیجینگ های زیبا وارد بازار کرده که از نظر کیفیت و قیمت در جایگاه خوبی قرار دارند.

همچنین سازمان امنیتی هوم لند، و سازمان بهداشت جهانی WHO نظارت ها وفعالیت هایی در این زمینه دارند. امروزه لوازم آرایشی به جزء جدایی ناپذیر زندگی بسیاری از خانم ها تبدیل شده است. مثلا بنزوفنولها که در لاک ناخن، دئودورانتها، ژلهای شستشو و صابونها موجود است، بوتیل پارابن که در شامپوها، کرم ضدآفتاب، شامپو مخصوص شورهسر، رژ لب و در نهایت متیل پارابن و اتیل پارابن که در کرمهای بدن و صورت به وفور یافت میشوند، سرطانزا هستند. بک گراند عکس اگر توسط خطوط رژ لب با رنگ های متنوع یا لاک های براق پوشیده شده باشد، جذابیت بصری بالایی را به این سبک از عکاسی می دهد. همه در یک مقطع زمانی قربانی این باور شده اند که هر چه قیمت بالاتر باشد، نتایج بهتری خواهد داشت. یک نکته ضعف وضربه پذیر در فرهنگ ایران، تمایل به مصرف محصولات آرایشی خارجی است. را بسته بندی کنید و به عنوان هدیه روز ولنتاین و یا برای مناسبت های دیگر به خانم ها هدیه دهید! مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان تنها متخصص بینالمللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بینالملل، همکاری خود را با شرکتهای بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بینالمللی و داخلی آغاز کرده عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کردند که با نام های تجاری سیگل(SEAGULL)، پریم(PRIME)، فریس(FRICE)، فارمد(PHARMED) و دیپ سنس(Deep Sense) معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.