آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

ساعات اولیه و بعدازظهر که نور ملایم تر بوده و زاویه تابش آن مورب است زمانی مناسب برای تهیه عکسهای تبلیغاتی و چیدمان از لوازم آرایشی است. سایه ابرو، دقیقا مانند مداد ابرو، برای پرکردن فواصل بین تارها و فرم دهی به ابروها مورد استفاده قرار میگیرد. سعی کنید پس از زدن رژ آن را کمی با انگشت محو کنید تا روی لب هایتان فرم غیر طبیعی و مصنوعی نداشته باشد. از آنجایی که لوازم آرایش به صورت مستقیم با سطح پوست افراد در تماس است و با در نظر گرفتن آنکه بخشی عمده ای از تنفس پوست و تامین ویتامین های مورد نیاز، از طریق سطح پوست انجام می شود، همواره توصیه می شود تا در تهیه و خرید لوازم آرایشی خود دقت فراوانی داشته باشید و محصولات مورد نیاز خود را از میان برندهای باکیفیت انتخاب نمایید. با رعایت این نکات در خرید لوازم آرایشی بهترین محصول را برای خودتان تهیه کنید. بازخورد مشتری را سریع و دوستانه پاسخ دهید.

رنگ ها را نشان دهید. مشتقات حیوانی نداشته و خود را دوستدار طبیعت و حیوانات میداند که از لحاظ ارزشهای انسانی یک ویژگی عالی برای یک برند آرایشی محسوب میشود. برای تاثیرگذاری بیشتر در مخاطب بهتر است محصولات آرایشی را در کنار اکسسوار مرتبطی مثل آینه و کیف زنانه چیدمان کنید. نکته مهم بعدی قابلیت اصلاح بهتر نور در عکس های Low key است. از اشیا و رنگ های مختلف برای ویرایش پس زمینه استفاده کنید اما توجه کنید که شلوغ کردن بک گراند باعث حواس پرتی مخاطب از توجه روی محصول می شود. شرکتهای تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی باید از رسانههای اجتماعی و سایر انجمنهای آنلاین برای پیدا کردن مخاطبین و طرفداران خود استفاده کنند. محصولات این برند هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی کنند و از این رو توصیه بسیاری از متخصصان پوست این برند است. چرا که بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی بسته بندی و ظروف براق دارند و این ابزارها کمک می کند نور به شکلی اصولی و نرم به سوژه تابیده شود، سافت باکس ها و تعدیل کننده های نور کمک می کنند بازتاب هایی نوری بروی ظروف شیشه ای و یا پلاستیکی لوازم آرایشی ایجاد شود که جذابیت عکسها را دوچندان می کند.

باید توانایی کنترل نور و استفاده از سبک های مختلف نورپردازی را با استفاده از فلاش های استودیویی را داشته باشید. استفاده از ابزارهای کنترل نور مثل سافت باکس اهمیت فراوانی دارد. اهمیت دادن به ظاهر و زیبایی در جوامع مختلف رو به افزایش است، از سوی دیگر پس از شیوع ویروس کرونا توجه به این موضوع که توجه بهداشتی عمومی زیاد شده است، محصولات شوینده و ضدعفونی کننده با استقبال زیادی مواجه شده اند. مثلا بهرهوری محصول افزایش و ناکارآمدیها کاهش پیدا کرده است. این ایده ها کمک می کند رنگ، بافت، رایحه و حس طبیعی و سالم بودن محصول به مخاطب القا شود. در عکس با فرمت خام به راحتی می توان وایت بالانس را تنظیم کرد، جزئیات بیشتری از بخشهای تیره عکس بدست آورد و شارپنس بیشتری ارائه کرد. انتخاب فرمت خام بهترین کیفیت عکاسی را در پی دارد، چرا که هیچگونه پردازشی روی عکس صورت نگرفته و عکس دارای بیشترین کیفیت و جزئیات است، در عکاسی با فرمت خام نور و رنگها با دقت بیشتری ثبت و ذخیره می شود و در زمان پردازش عکس می توان به خوبی از این قابلیت استفاده کنیم.

استفاده از فلاشهای استودیویی تاثیر شگفت انگیزی در ثبت جزئیات و کیفیت بالاتر عکسها دارد. هر شخصی از زیبایی، تصویر و ایده آلی در ذهن خود دارد که برای رسیدن به آن، حتی در مقدار کم نیازمند استفاده از لوازم آرایشیست. برند آرایشی نوت، یک برند اروپایی است که توسط شیمیدانان جهت تولید محصولات آرایشی با کیفیت و بر پایه محصولات مفید برای عموم مردم پایه گذاری شد. برند ارکول که یک تولید کننده بزرگ لوازم آرایشی در کشور ترکیه است؛ به وسیله تهیه و فروش لوازم آرایش با کیفیت بالا و قیمت مناسب موفق شده است تا کنون محصولات خود را به 90 کشور جهان صادر کند و به فروش برساند. برند ایرانی و پرطرفدار کالیستا که با بسته بندیهای رنگارنگ و جذاب خود شناخته میشود، با شعار “دنیات رو با کالیستا شاد و رنگی کن” از سال 1395 شروع به فعالیت در حوزه تهیه و فروش لوازم آرایشی کرده است و با عرضه محصولات جذاب و با کیفیت موفق شده است تا کنون به جایگاهی برازنده در این حوزه برسد. برند مای با همکاری شرکت آلمانی “کال اند کو” در سال 1381 شروع به کار کرد و موفق شده است تا کنون به جایگاهی ارزنده در حوزه فروش محصولات آرایشی دست یابد.