آشنایی با صفر تا صد لوازم آرایشی – مجله اینترنتی مد و لباس شهرمون

همچنین از نحوه خدمات رسانی و پشتیبانی سایت اطلاعات کافی به دست آورید. همچنین اگر خواب کافی ندارید یا شب ها دیر به خواب می روید باید این رفتار را اصلاح کنید چرا که آثار بی خوابی خیلی سریع در چشم ها و پوست شما نمایان می شود. پوست های روشن خیلی زودتر از پوست های تیره نشانه های پیری، چین و چروک ها، تیرگی و قرمزی را نمایان می کنند. رنگ هایی مثل هلویی، صورتی و مرجانی از بهترین انتخاب ها برای پوست های روشن است. انتخاب رنگ هایی مثل صورتی و قرمز برای رژ یا صورتی و هلویی برای رژگونه، جذابیت آرایشتان را چند برابر می کند. اما در مجموع برای پوست های روشن بهتر است رنگ هایی همچون هلویی، صورتی مرجانی، قرمز، نارنجی – قرمز، صورتی ملایم، مرجانی ملایم، قهوه ای خرمایی و شاه بلوطی را در نظر داشته باشید. همچنین شما به دلیل داشتن پوست روشن یا سفید بهتر است توجه بیشتری روی رنگ های رژگونه و رژلب داشته باشید.

بهترین رنگ ها برای پوست شما زرد روشن یا بژ است. انتخاب رنگ رژ لب برای آرایش پوست روشن یا سفید باید با سلیقه بالایی انجام شود. همچنین ببینید که آیا تمام مژهها درون فرمژه قرار دارند یا نه. این محصولات کیفیت بالایی دارند و تولیدات آن نیازهای تمامی زنان را تامین نموده است. مژه هایتان را هم با استفاده از یک ریمل با کیفیت حالت دهید تا نمای خاص و جذابی به فرم چشم هایتان بدهد. کسانی که پوست روشنی دارند ابتدا باید از رنگ های پررنگ و تند دوری کنند. با رعایت نکات و رنگ های ذکر شده می توانید بهترین آرایش را برای پوست روشن خود داشته باشید. انتخاب رنگ رژ گونه نیز همچون رژ لب برای پوست های روشن از اهمیت بالایی برخوردار است. آرایش کردن از زمان های بسیار قدیم مخصوصا زمانی که مردم با دارو آشنا شدند، بین خانم ها و آقایان متداول بوده و آنها با علاقه فراوانی برای زیباتر نشان دادن صورتشان می کوشیدند .مطالعه تاریخ باستان به ما ثابت میکند که در دوران ماقبل تاریخ نیز مردان و زنان به بهتر نشان دادن ظاهر خود علاقه مند بودند. وی در پاسخ به خبرنگار ایرنا درباره علت مصرف بالای لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران گفت: این به فرهنگ مصرف در ایران مربوط می شود و به هر حال خانم های ایرانی به مصرف مواد آرایشی و بهداشتی، رنگ مو و مانند اینها علاقه دارند و در مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

حمید مقیمی رئیس هیئت مدیره انجمن وارد کنندگان فرآوردههای بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران، با اشاره به افزایش قاچاق لوازم آرایشی در کشور، گفت: متاسفانه از اردیبهشت سال گذشته با زیرکی خاصی واردات لوازم آرایشی جزو ۵۵۰ ردیف کالایی قرار گرفت که واردات آن به کشور ممنوع شد که از این ردیف ۴۰ قلم ردیف آن شامل تعرفه گمرکی قرار گرفته است. فروشگاه عسل بانو نیز با امکان فروش حضوری در فروشگاه و به صورت آنلاین از سایت و اینستاگرام، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و کسب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان بی شمار خود یکی از معتبرترین فروشگاه ها برای خرید لوازم آرایشی اصل محسوب می شود که محصولات خود را مستقیما از کشورهای خارجی وارد کرده و تاییدیه وزارت بهداشت دارد. رئیس هیئت مدیره انجمن وارد کنندگان فرآوردههای بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران با بیان اینکه قاچاق لوازم آرایشی در کشور روند افزایشی دارد، بیان کرد: ممنوعیت واردات لوازم آرایشی به یک معضل بزرگ تبدیل شده و این ممنوعیت باعث افزایش قاچاق در کشور میشود در حالی که برخی از مسئولان بالادستی این موضوع را قبول ندارند. برخی از لوازم اهمیت بیشتری داشته و باید کیفیت بالایی داشته باشند؛ اما در مورد برخی دیگر از لوازم آرایشی بهداشتی این طور نیست.

به گفته صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت در سال ۹۶ حدود ۳ میلیارد دلار کالای اولویت ۴ به صورت رسمی وارد کشور شد که بعد از ممنوعیت واردات این کالا در سال ۹۷ بخش عمدهای از آنها مانند بخشهای پوشاک، صنایع غذایی، و لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل به ساخت داخل شده است. دلیل این امر حساس بودن پوست زیر چشم نسبت به سایر قسمت های صورت است. متاسفانه خیلی از افراد و صرفا به دلیل قیمت پایین، این کالاهای تقلبی را میخرند، در حالی که در بیشتر موارد مجبور میشوند چند برابر این به اصطلاح صرفه جویی! پیش از توضیح جداگانه بهترین لوازم آرایشی برای پوست روشن باید چند نکته را یادآوری کرد. همانطور که گفته شد پوست های روشن در برابر اشعه آفتاب، آسیب پذیرتر هستند. برای آرایش کردن در قدم اول باید آرایشی متناسب با رنگ پوست خودمان را در برنامه داشته باشیم چرا که برخی از رنگ ها برای پوست های سبزه و تیره و برخی دیگر از رنگ ها برای پوست های روشن مناسب است. حالا، ممنوعیتی که بدون محاسبه تقاضای مصرفکننده ایرانی و ظرفیت خط داخلی تولید لوازم آرایشی، به اجبار اعمال شده، قطعا در کوتاه مدت به افزایش واردات قاچاق و تولیدات تقلبی زیرزمینی دامن خواهد زد، چون مصرفکنندگان لوازم آرایشی، نمیتوانند و نمیخواهند به تبعیت از نظرهای سلیقهای دولت، روال تقاضای خود را تغییر دهند.